oblečení z číny

Oblečení z Číny

Jak už víte, tak čínské eshopy nejsou jen o elektronice. Ale jedním z nejvíce prodávaných zboží  je oblečení z Číny. Najdete zde opravdu všechno, a jako vždy nesrovnatelně levněji, a bez poštovného.

Obleční z Číny a kvalita

Oblečení z Číny, už není  jen o ceně a poštovném zdarma, ale díky objednávkám z celého světa a možnosti hodnocení eshpů a produktů, roste i kvalita. Samozřejmě, že triko za 2 dolary bude horší kvality jako tričko za 10 dolarů. Ale obecně kvalita je velice dobrá, a srovnatelné ze zbožím v Čeké republice, kde je stejně drtivá většina zboží vyrobema v Asii, a zde přeprodána s vysokou marží.

Nabídka zboží

Na Čínském eshopu se dá opravdu koupit cokoliv. Najdete zde spodní prádlo, legíny, topy či dámské svetry. Populární jsou taky plesové šaty, či business kostýmky. Pánské oblečení samozřejmě nezůstává pozadu, především výběr stylových pásků je úžasný.

Dalším populárním artiklem je dětské oblečení z Číny. Každý rodič ví, jak rychle děti rostou, a kolik toho pro ně musí  koupit. Proto jsou pro ně čínské eshopy výbornou možností, jak levně oblečení pořídit.

Také bot je na eshopech obrovské množství, více o botách se dočtete zde “obleceni-z-ciny.cz”

Velikosti

Velikosti oblečení z Číny bývá vždy menší než v EU. Čínské XL nebude stejné jako evropské. Není se, ale čeho bát, protože u produktu je vždy tabulka velikostí. Doporučujeme si také pročíst komentáře dole pod produktem.

Značkové oblečení

Jak hledat značkové oblečení se dozvíte v tomto článku značkové oblečení.

Zde je několik produktů, které lze v Číně zakoupit. Více informací, pak hledejte na našem spřáteleném webu oblečení z Činy.cz

Dámské oblečení z Číny

 bílé letní šaty  spodní prádlo dámský top

Pánské oblečení z Číny

 pánský blazer  tommy hilfiger polo pánské spodní prádlo

Dětské oblečení

oblečení na holčičku dupačky batoh na dítě

Boty z Číny

 nike z číny  convers z číny  party boty

Více na oblečení z Činy.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *