kosmetika z číny

Kosmetika z Číny

Obchod s kosmetikou, a nail artem je obrovský byznys, který si čínské eshopy nemohou nechat ujít. Obzvláště pak, pokud  je stejně 80% světové kosmetiky vyrobeno v asii, a zbytku světa se to jen přeprodává s vysokou marží. Ze své zkušenosti víme, že například štětce na make up jsou téměř 10x levnější, ale kvalita je stejná. V mnohém se jedná o ten stejný produkt, a rozdíl je jen v nálepce nějaké světové značky.

Co se dá koupit?

Snadná odpověď:Naprosto věechno. Kosmetika z Číny nejsou jen laky na nehty, a oční stíny. Najdete zde veškerý sortiment, který vás jen při slovu kosmetika může napadnout. Patří sem kosmetické nůžky, a jiné pomůcky, přístroje na pedikůru, obrovské množství nail artu, vlasové příčesky, a mnoho dalšího lze nalézt za velmi přijatelné ceny. Například poslední dobou zažívá obrovský boom kosmetika na bělení zubů, nebo tatérské potřeby.

Kosmetika z Číny kvalita

Díky obrovskému množství odběratelů kvalita roste a ceny klesají. I u tohoto druhu zboží doporučujeme číst zpětnou vazbu zákazníků a detailně se seznámit s nabízeným sortimentem.

Zde jsem pro vás připravili pár obrázků pro představu. Více pak na spřáteleném webu, kosmetika-z-ciny.cz

Kosmetika z Číny na Aliexpressu.

 

kosmetika z číny daenerys vlasy  kosmetika z číny rtěnka nail art

Kosmetika z Číny na  Dealextreme.

kosmetika z číny stětce  kosmetika z číny paletka  make up tools

Pro bližší informace navštivte kosmetika-z-ciny.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *