Hokejky z aliexpressu

Hokejky z aliexpressu jsou výbornou variantou jako získat kvalitní hokejku za minimální cenu. Osobně mám zkušenost s Icehocker store. Já jsem objednával hokejky 2 – Bauer Nexus 2N a Bauer Vapor ADV.

Hokejky z Číny obchod
ICE HOCKER STORE

Obě hokejky super kvalita, srovnávali jsme Bauer Nexus 2N z Aliexpressu s originální hokejku a nenašli jsem jediný rozdíl. Flex byl stejný, zahnutí stejné, popisky na hokejce taky stejné.

Baure Vapor ADV z Aliexpressu jsem neměl možnost srovnat s originálem, ale hrál jsem ji celou sezónu (Okresní přebor, 2-3x týdně na ledě), a naprostá spokojenost. Flex, zahnutí všechno v pořádku.

Momentálně tyto hokejky z Číny má téměř celá naše kabina. Zajímavostí je, že z 90% dojdou do 14 dní, zbylé došly do 3 týdnů. Hokejky z Číny nechodí Českou poštou, jak je u zboží z Aliexpressu běžné, ale dováží je kurýrní služba DPD.

Jednou se kamarádovi stalo, že došla Bauer Nexus 2N s rozlepenou čepelí-na první pohled to nebylo vidět. S čepelí se muselo v ruce zakroutit. Reklamoval to, poslal video, a do 14 dní měl hokejku novou a v pořádku. Stát se u nás v obchodě, že přijdete po 14 dnech zpět s hokejkou, tak vám jim možná ani nevymění.

Závěrem tedy, pokud chcete mít prémiovou hokejku a nechcete za ni dát 5 tisíc, ale poloviční cenu. Tak neváhejte a vyzkoušejte hokejku z Aliexpressu.

Momentálně mají v nabídce hokejky viz níže. Nová Vapor ADV je vyprodaná :(.

HokejkaAliexpressObchod v ČR – níže prokliky přímo na heureku pro nejlepší cenu
Bauer Vapor ADV
106USDnelze už koupit, ale stávala 6500 kč
Bauer Nexus 2N Pro 114USD5500 kč
Bauer FlyLite 117USD5500 kč
Bauer Superem 2S PRO114USD4500kč
CCM Supertacks AS1 111USD4500kč