spodní prádlo

Co je Aliexpress

AliExpress je nejoblíbenější, největší a nejznámější čínský eshop . Denně se na něm uskuteční desítky tisíc nákupů, a zboží z Číny proudí do celého světa.

aliexpress

AliExpress obsahuje milióny zboží z Číny všeho druhu. Všechno zboží je rozděleno do 40 základních kategorií, takže je vše velice přehledné. AliExpress funguje podobně jako ebay. Pouze zajišťuje nákupní proces mezi vámi a čínskými firmami. Výhodou je, že platíte až po úspěšném nákupu. Tedy až po obdržení zboží z číny, jsou peníze připsány prodejci. Nemusíte se tedy bát podvodu. Jedniná situace, která se může stát, že zboží z Číny neobdržíte je, že se ztratí během dopravy k vám. V takovém případě stačí otevřít reklamaci a požádat o navrácení peněz.

Poštovné zdarma.

Obrovská výhoda je poštovné zdarma po celém světě, počítejte ale s dodací lhůtou okolo 4 týdnů. Pokud si připlatíte za sledovací číslo zásilky, tak zboží z číny dorazí dříve.

Na Aliexpressu má každý prodejce svoje hodnocení (stejně jako na ebay), takže ihned víte, jestli se jedná o spolehlivého prodejce.

Dále pak v detailu produktu naleznete zpětnou vazbu od předešlých zákazníků, kde se dočtete, jak jsou s daným produktem, a prodejcem spokojeni.

AliExpress patří mezi prověřené čínské eshopy a vřele dopuručujeme pro nákupy zboží z Číny.

Na AliEpress se nejjedodnodušeji platí kartou. Nejde zde platba přes Paypal.

 aliexpress bílé letní šaty  aliexpress pánský pásek
iphone 6 luxusní kryt na mobil aliexpress
USB_kabel
 cyklo dress z číny aliexpress sluchátka z číny aliexpress tripod z číny  sd karta 64GB aliexpress